Roolilatt, roolilati remont, taastamine

Hüdraulilise roolivõimendi, -karbi, -pumba remont. Lekke ja roolilati lõtku kõrvaldamine. Töid teostavad kvalifitseeritud meistrid kvaliteetselt ja lühikese ajaga.

Teostame hüdraulilise roolivõimendi, -karbi, -pumba remonti. Lekete ja roolilati lõtku kõrvaldamine.

Hüdrauliline roolivõimendi on tõepoolest üks suuremaid edusamme tänapäeva autotööstuses, kuna see muudab auto juhtimise palju mugavamaks. Samas nõuab hüdrovõimendi õige kasutamine ja tehniline seisund autojuhilt palju tähelepanu. Kuid kui juhinduda mõnest lihtsast reeglist, võib märkimisväärselt pikendada hüdrovõimendi eluiga ja tagada tõrgeteta töö.

Üks oluline reegel on hoida rooliratast äärmises asendis nii lühikest aega kui võimalik ja mitte liikuda, kui rool on äärmises asendis. See võib põhjustada hüdrovõimendi töövedeliku ülekuumenemist ja võimendi kummidetailide kahjustamist. Samuti on oluline regulaarselt kontrollida võimendi tehnilist seisundit ja töövedeliku taset paisupaagis, ning pöörata tähelepanu võimendi töö käigus tekkivatele helidele. Muutunud heli või kangeks muutunud rool võivad viidata võimendi rikkele, millele tuleb viivitamatult reageerida.

Veel üks oluline asi on mitte muuta rataste originaalmõõtu, kuna see võib põhjustada hüdrovõimendi detailide kulumist. Samuti tasub enne sõidu alustamist soojendada roolivõimendit, keerates rooliratast mitu korda, et soojendada töövedelikku ja vähendada detailide kulumist.

Kokkuvõttes on need lihtsad soovitused olulised, et tagada hüdrovõimendi tõrgeteta töö ning pikendada tema eluiga. Lisaks võib see tagada mugavama ja ohutuma juhtimise